Olvas az ország- stafétaolvasás az Iskolai és Gyermekkönyvtárral közösen

Október 17-én az iskola 4.-5.osztályos tanulói részt vettek az " Olvas az ország" megyei könyvtár által szervezett rendezvényen. A városi könyvtárban Nagy Ildikó és Bujdosó Katalin könyvtárosok kedvesen fogadták a tanulókat, akiket Baliné Bazsó Mária könyvtárostanár kísért át a programra a Nagyiskolából. Két mesét olvastak fel stafétaolvasással a gyerekek , a Rózsák hercegnője kötetből a Szent Erzsébetről szóló történetet és Az égig érő fa című népmesét, utána kérdésekre kellett választ adni a mese tartalma alapján. Mindenki ügyesen birkózott meg a feladattal, így a gyerekek apró ajándékokat vihettek haza a helyes válaszokért. Jó hangulatú, tartalmas órát töltöttek el a gyerekek a könyvtárban. Köszönjük, hogy részt vehettünk ezen a programon!

Baliné Bazsó Mária